Akademia Wedding Plannera Online

Program 7 modułów, które przybliżą Cię do zdobycia zawodu marzeń,
czyli Akademia Wedding Plannera on-line


Program kluczowej wiedzy, z którą wiesz co dokładnie zrobić,
od czego zacząć i jak się za to zabrać: wiedza, ćwiczenia, działanie


Doświadczenie Wedding Plannera organizującego śluby
za granicą da Ci dodatkową wiedzę


Nie musisz mieć doświadczenia w branży, pamiętaj, że nikt nie rodzi się Wedding Plannerem!

Pomogę Ci wykonać pierwszy krok!

  • Dowiesz się jakie masz możliwości w zawodzie, co zrobić kiedy Twoje doświadczenie jest niewielkie lub nie posiadasz go wcale
  • Dowiesz się jak samemu wykreować szansę na pracę w branży innej niż wszystkie
  • Sprawdzisz czy ten zawód jest opcją dla Ciebie, a z mojej osobistej historii dowiesz się, że można zacząć od zera
  • Dzięki materiałom, które przerabiasz w kursie, Jesteś w stanie budować biznes, pracować i zarabiać
  • Akademia to 7 modułów i 4 spotkania na dedykowane grupie na Facebooku (gdzie prowadzę live’y, a Ty zadajesz mi pytania na żywo)
  • Jest to program online, możesz z niego korzystać gdziekolwiek Jesteś, w dowolnym miejscu i czasie
  • Otrzymujesz dostęp do platformy Akademii
  • Dodatkowe materiały: wzory pism i umów
  • Poznajesz wartościowe case studies – sytuacje, które się zdarzyły. To przygotowuje Cię do pracy wedding Plannera w praktyce!
  • Po ukończeniu akademii otrzymasz dyplom


Opinie


Agnieszka Stępniak z Agness Passion

Po ukończeniu studiów na wydziale nauk o zdrowiu, a następnie finansów i rachunkowości stwierdziłam, że jednak to co najbardziej lubię robić, to organizować niespodzianki dla najbliższych i sprawiać im tym samym radość. Temat ślubów i wesel od dawna bardzo mnie interesował oraz inspirował do samodzielnego wykonywania np. dekoracji, dlatego też chciałam połączyć to z możliwością uszczęśliwiania i pomagania innym. Przed przystąpieniem do Akademii czułam silną potrzebę nauczenia się jak najwięcej w tematyce ślubnej. Nie wiedziałam jak zacząć, jak mogę spełnić swoje marzenie, aby stać się Wedding Plannerką, do momentu, gdy poznałam Karolinę. Dzięki pomocy Karoliny rozwijam się i dążę do wyznaczonych celów. Chcę pomagać Młodym Parom, inspirować ich, proponować rozwiązania różnych sytuacji. W trakcie Akademii udało mi się pomóc mojej pierwszej Młodej Parze w częściowej organizacji ich dnia ślubu i wesela. W Akademii istotny był dla mnie każdy moduł. Dzięki cotygodniowym live’om moduły nabierały jeszcze większego znaczenia. Karolina z wielką pasją przekazywała ciekawe informacje. Bez najmniejszego problemu odpowiadała również na każde zadane przeze mnie pytanie. Zawdzięczam jej to, że dała mi dużego KOPA, abym mogła rozpocząć spełniać swoje marzenie. Polecam Akademię każdemu, kto ma predyspozycje do stania się Wedding plannerem ale nie wie od czego zacząć 😉 Bardzo miło będę wspominać udział w Akademii.

Dorota Posiadała z Doris Wedding Day

Jestem pielęgniarką, pracuje zawodowo. Zawsze chciałam zostać ślubną konsultantką ale nie wiedziałam od czego zacząć i czy podołam wyzwaniu. Poznałam wspaniałą kobietę jaką jest Karolina, którą obserwowałam na FB. To ona dała mi wiarę w siebie, a udział w jej Akademii ogromną wiedzę, o której nie miałam pojęcia. Cały program Akademii dał mi ogromną wiedzę, wszystkie elementy programu były bardzo interesujące. Udział w Akademii i zdobyta wiedza pomogły mi w dotarciu do klienta, a tym samym podjęcie z nimi współpracy. Każdej dziewczynie polecam takie szkolenie, każdy kto chce zostać konsultantem ślubnym powinien wziąć udział w Akademii. Nie mogłam doczekać się spotkań z Karoliną na cotygodniowym LIVE’ie, wykłady były tak ciekawe, że godzina mijała bardzo szybko. Bardzo dziękuję za poświęcony czas, ogromną wiedzę, rady i dodanie wiary w siebie.

Lidka Chwirot

Jestem managerem w klinice dentystycznej ale od zawsze mam potrzebę pracy na własny rachunek. Dzięki Akademii mam nadzieję rozpocząć nowy etap w życiu zawodowym, który uwolni mnie od pracy na etacie 😉 Bardzo dziękuję za Twoją wiedzę, z którą zechciałaś się z nami podzielić oraz za Twoje porady praktyczne, które ustrzegą na od wielu błędów na starcie. Akademię polecam każdemu kto chciałby spróbować pracy „na swoim”. Wygodna forma Akademii on-line bardzo mi odpowiadała, cotygodniowe Live na żywo oraz możliwość kontaktu z Tobą w razie potrzeby, wygodna forma spotkań Live i możliwość powrotu do materiału i filmików w każdej chwili.

Magdalena Cieślińska

Jestem higienistką stomatologiczną, a do udziału w Akademii przystąpiłam ze względu na chęć stworzenia sobie możliwości dodatkowej pracy. Zbieram obecnie pomysły na własną Agencję ślubną i tworzę ofertę. Najciekawsze w Akademii było dla mnie wszystkie przedstawione nagłe nieprzewidziane przypadki jakie mogą zdarzyć się na ślubach. Dzięki udziałowi w Akademii dowiedziałam się jak krok po kroku wykonywać tą pracę.

Patrycja Szczypińska

Skończyłam Ochronę Środowiska na Politechnice Warszawskiej, na ten moment pracuję w zawodzie. Moją wielką pasją jest muzyka, podróże i żeglarstwo, jestem też fanką planowania i organizowania wszelkich wyjazdów i spotkań. Na co dzień mam kontakt z branżą ślubną ponieważ mieszkam z fotografem ślubnym 🙂 Głównym problemem był brak odwagi i wiedzy w jaki sposób mogłabym zacząć działać w branży ślubnej. Po Akademii zdobyłam wiedzę i wsparcie, które pozwoliło mi stworzyć sobie plan działania, który zamierzam wcielić w życie. Przede wszystkim zyskałam pewność siebie i dostałam zastrzyk wiedzy, która ułatwi mi postawienie pierwszego kroku w branży. Twoje wsparcie i entuzjazm sprawił, że od razu wzięłam się do pracy i już teraz zaczęłam pomagać koleżankom w znajdywaniu podwykonawców i pomysłów na ich wymarzone śluby. Wiedza przekazywana podczas kursu jest dawkowana w optymalnych ilościach dzięki czemu łatwiej jest przyswoić daną partię materiału. Najważniejszym elementem było dla mnie wsparcie i Twoja dostępność, możliwość zadania pytań na każdym etapie oraz Twoje zainteresowanie naszymi postępami i pomysłami. Bardzo Ci za to dziękuję. Akademię poleciłabym każdej osobie, której pasją są śluby i chciałaby zacząć pracę w zawodzie ale brak jej odwagi oraz wiedzy w jaki sposób zacząć. Forma kursu oraz wiedza jest przekazana w sposób przystępny, dzięki czemu udało się uniknąć uczucia przytłoczenia. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się zainwestować w ten kurs. Uważam, że dał mi zarówno dużo wiedzy jak i optymizmu i chęci do pracy oraz pomógł mi wyznaczyć dalszy kierunek działania. Dał mi pewność, że pomaganie ludziom w spełnianiu marzeń o idealnym ślubie jest pomysłem na moją wymarzoną pracę 🙂

Magdalena Bis

Aktualnie mieszkam w Saint Tropez na Lazurowym Wybrzeżu. Z racji specyfiki miejsca, w którym mieszkam pracuje w branży jachtingu jako Chief Stewardess. To właśnie mieszkanie w tym miejscu było inspiracją do: po pierwsze o pomyśleniu o organizacji ślubów tutaj, a po drugie: do wzięcia udziału w Akademii. Przed przystąpieniem do Akademii jedynym wyzwaniem był brak jakiejkolwiek wiedzy na temat organizacji. Po przejściu Akademii Problem został rozwiązany. Wiem, co mam robić, mam wiedzę jak mam to zrobić i najważniejsze od czego zacząć i na co zwrócić uwagę. Dla mnie wszystkie elementy i moduły szkolenia były równie ważne. Startowałam z pozycji osoby, która kompletnie nie wie nic na temat branży ślubnej więc każdy temat był dla mnie istotny i przy każdym musiałam i chciałam się pochylić. Otrzymałam wartość w postaci wiedzy, materiałów bonusowych, jak również dostałam bardzo dużą pomoc od Karoliny: odpowiedzi na dosłownie wszystkie pytania, rozwinięcie interesujących mnie bardziej tematów, motywacje, wsparcie i nawet gotowy pomysł na to jak mogę zacząć w moim indywidualnym i konkretnym przypadku. Pełna personalizacja w podejściu do klienta. Akademię polecam wszystkim, którzy myślą o byciu Wedding Planerem. Wszystkim, którzy chcą zacząć działać w branży ślubnej,zarówno w Polsce jak i za granicą. Akademia spełniła moje oczekiwania, podejście Karoliny zaskoczyło mnie w bardzo pozytywny sposób. Wiem, że z pewnością musiałabym zapłacić więcej pieniędzy za szkolenie stacjonarne i jeszcze na nim być fizycznie, a tak mogę brać udział z dowolnego miejsca na ziemi plus wracać do nagrań, a nie tylko notatek.Przewiń na górę