✨ Zastanawiasz się nad możliwościami zawodowymi jako Wedding Planner?

✨ Szukasz inspiracji i praktycznych wskazówek dotyczących różnych opcji pracy dla Wedding Plannera?

✨ Jeśli tak, to webinar „Opcje pracy dla Wedding Plannera: Bank pomysłów i inspiracji” jest idealny dla Ciebie!

Zapisz się na bezpłatny webinar:

✨ i odkryj różnorodność opcji pracy dla Wedding Plannera! ✨

.

Dlaczego warto wziąć udział?

1. Odkryjesz różnorodność możliwości zawodowych: Dowiesz się, jakie opcje pracy są dostępne dla Wedding Plannera. Poznasz zróżnicowane obszary, w których możesz zacząć działać w tej branży. Czekają na Ciebie nieograniczone perspektywy!

2. Zdobędziesz cenne wskazówki od ekspertki:  Podzielę się z Tobą swoją wiedzą i praktycznymi poradami. Poznasz tajniki sukcesu w branży oraz dowiesz się, jak zacząć budować relacje z klientami i dostawcami.

3. Dostaniesz bank pomysłów: Otrzymasz PDF z podsumowaniem omawianych na webinarze pomysłów na opcje pracy dla Wedding Plannera.

4. BONUS: Turbo zniżka na udział w Akademii Wedding Plannera: Jako uczestnik webinaru otrzymasz wyjątkową okazję skorzystania ze zniżki na udział w mojej Akademii Wedding Plannera. To niepowtarzalna szansa, aby rozwijać swoje umiejętności i zgłębiać wiedzę pod okiem ekspertki. Co roku szkolę profesjonalistki, a po webinarze będziesz mogła dołączyć do tego wyjątkowego grona w atrakcyjnej cenie.

5. Zaczniesz budować swoją sieć kontaktów: Podczas webinaru będziesz mieć okazję poznać inne entuzjastki branży. Nawiąż nowe relacje, wymieniaj się doświadczeniami i wspierajcie się nawzajem w rozwoju swojej kariery.

Kiedy i jak zapisać się?

Bezpłatny webinar „Opcje pracy dla Wedding Plannera: Bank pomysłów i inspiracji” odbędzie się 31.05 o godzinie 19:00.

Zapisz się tutaj:

.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby poznać różnorodność opcji pracy jako Wedding Planner i zdobyć inspirację od profesjonalistki w branży.
Zapisz się już teraz i otwórz drzwi do fascynującego świata organizacji ślubów i eventów!

Kto poprowadzi ten webinar?

KAROLINA WASIELEWSKA

Zajmuję się organizacją ślubów we Włoszech, głównie na mojej ukochanej Sardynii. Mam szczęście tworzyć coś, co ma wartość dla innych, a dodatkowo przywilej w tym uczestniczyć! Pomagam spełniać marzenia o ślubie w pięknym miejscu. Kocham Włochy i wszystko, co włoskie.

Jestem założycielką Carla Events

Od kilku lat organizuję śluby i wesela we Włoszech oraz w Polsce.
Wspieram Pary i ich gości w planowaniu ich pobytu we Włoszech. Ogromną satysfakcję sprawia mi obserwowanie, jak to, co na początku było tylko pomysłem, przeradza się w wizję, a następnie staje się rzeczywistością.
Dla pięknej historii oraz ludzi, którzy chcą celebrować uczucia po swojemu, pojadę w każde miejsce.

W Akademii Wedding Plannera przekazuję moją wiedzą, popartą latami doświadczenia. Zdradzam Ci jak postępować w krytycznych sytuacjach i pokazuję na przykładach z życia wziętych, jak wygląda od kuchni praca konsultanta ślubnego.