Jeżeli:

Szukasz pomysłu na siebie.​

Lubisz zajmować się organizacją przyjęć lub wydarzeń rodzinnych.

A może samodzielnie zorganizowałaś swój własny ślub i marzysz,
aby robić to także dla innych.

Chcesz zostać profesjonalną Wedding Plannerką i zacząć szybko (i dobrze) zarabiać w tym zawodzie?

Twoje marzenie może stać się rzeczywistością!

Już teraz dołącz do listy osób zainteresowanych udziałem
w Akademii Wedding Plannera:

I odbierz bezpłatnie dostęp do nagrania webinaru: "Opcje pracy dla Wedding Plannera: Bank pomysłów i inspiracji"

Akademia-Wedding-Plannera-Carla-Events-Webinar

To tutaj zdobędziesz kluczową wiedzę, z którą zaczniesz organizować niezapomniane wydarzenia.

Akademia Wedding Plannera to starannie zaprojektowany kurs online z programem mentoringowym, którego celem jest w ciągu maksymalnie 6 tygodni zbudować Twoją wiedzę i praktyczne umiejętności, na poziomie wystarczającym do pracy w obszarze organizacji eventów i ślubów.

Kurs jest dla ambitnych osób, które chcą spróbować swoich sił w branży, która mimo pandemii odkrywa coraz to nowsze obszary, w których możesz działać.

Dzięki formule online możesz zaoszczędzić czas na dojazdy, a równocześnie efektywnie uczyć się w wybranym przez Ciebie tempie i czasie. Masz dostęp od razu do całości kursu, możesz wracać do materiałów i odtwarzać je dowolną ilość razy 24h przez 7 dni w tygodniu.

Kiedy odbywają się zapisy do Akademii Wedding Plannera?

Raz w roku, a konkretnie jesienią, otwieram drzwi do Akademii Wedding Plannera, dając Ci możliwość dołączenia do tego wyjątkowego programu. Jestem w stanie przyjąć do Akademii maksymalnie 10 uczestniczek, co pozwoli mi skupić się na każdej Uczestniczce indywidualnie i zapewnić pełne wsparcie oraz swoje zaangażowanie.

Chciałabym podkreślić, że taka szansa pojawia się tylko raz w roku, dlatego warto zapisać się na listę osób oczekujących nas otwarcie Akademii. Wtedy jako pierwsza dostaniesz informację o zapowiedzi zapisów.

Po zakończeniu programu będziesz gotowa do rozpoczęcia swojej pracy jako wedding plannerka ślubnym. I ja Ci w tym pomogę. W Akademii Wedding Plannera z planem mentoringowym zapewniam pełne zaangażowanie i indywidualną pomoc. Cieszę się na myśli, że będę mogła skupić się na Twoim rozwoju i wspierać Cię na każdym kroku Twojej nowej drogi zawodowej. Jako doświadczona Wedding Plannerka, jestem gotowa służyć Ci swoją wiedzą i doświadczeniem.

Kto jest autorką kursu?

KAROLINA WASIELEWSKA

Zajmuję się organizacją ślubów we Włoszech, głównie na mojej ukochanej Sardynii. Mam szczęście tworzyć coś, co ma wartość dla innych, a dodatkowo przywilej w tym uczestniczyć! Pomagam spełniać marzenia o ślubie w pięknym miejscu. Kocham Włochy i wszystko, co włoskie.

Jestem założycielką Carla Events

Od kilku lat organizuję śluby i wesela we Włoszech oraz w Polsce.
Wspieram Pary i ich gości w planowaniu ich pobytu we Włoszech. Ogromną satysfakcję sprawia mi obserwowanie, jak to, co na początku było tylko pomysłem, przeradza się w wizję, a następnie staje się rzeczywistością.
Dla pięknej historii oraz ludzi, którzy chcą celebrować uczucia po swojemu, pojadę w każde miejsce.

W Akademii Wedding Plannera przekazuję moją wiedzą, popartą latami doświadczenia. Zdradzam Ci jak postępować w krytycznych sytuacjach i pokazuję na przykładach z życia wziętych, jak wygląda od kuchni praca konsultanta ślubnego.