Jesteś na liście osób zainteresowanych
kolejną edycją Akademii wedding plannera 🙂

Carla-Events-Wedding-Planner2

Dzięki temu jako jedna z pierwszych dowiesz się o rozpoczęciu naboru do nowej edycji Akademii Wedding Plannera.

Twoje marzenie już niedługo może stać się rzeczywistością!

Sprawdź teraz swojego maila. Powinna już tam czekać na Ciebie wiadomość z nagraniem webinaru: Opcje pracy dla Wedding Plannera: Bank pomysłów i inspiracji. Jeśli nie dostałaś wiadomości, napisz do mnie na: carla@carlaevents.pl.

W oczekiwaniu na start kursu zaobserwuj mój profil na Instagramie. Znajdziesz tam inspirację i wiedzę na temat organizacji ślubów i nie tylko. Wszystko okraszone pięknymi zdjęciami, relacjami z uroczystości i podróży. Zapraszam Cię!

Autorka Akademii Wedding Plannera

KAROLINA WASIELEWSKA

Zajmuję się organizacją ślubów we Włoszech, głównie na mojej ukochanej Sardynii. Mam szczęście tworzyć coś, co ma wartość dla innych, a dodatkowo przywilej w tym uczestniczyć! Pomagam spełniać marzenia o ślubie w pięknym miejscu. Kocham Włochy i wszystko, co włoskie.

Jestem założycielką Carla Events

Od kilku lat organizuję śluby i wesela we Włoszech oraz w Polsce.
Wspieram Pary i ich gości w planowaniu ich pobytu we Włoszech. Ogromną satysfakcję sprawia mi obserwowanie, jak to, co na początku było tylko pomysłem, przeradza się w wizję, a następnie staje się rzeczywistością.
Dla pięknej historii oraz ludzi, którzy chcą celebrować uczucia po swojemu, pojadę w każde miejsce.

W Akademii Wedding Plannera przekazuję moją wiedzą, popartą latami doświadczenia. Zdradzam Ci jak postępować w krytycznych sytuacjach i pokazuję na przykładach z życia wziętych, jak wygląda od kuchni praca konsultanta ślubnego.